ପେଟ୍ରୋଲ   :   ₹ 103.18.00
 
ଡିଜେଲ      :   ₹ 94.75.00
 
ସୁନା         :   ₹ 58500.00
 
ରୁପା         :   ₹ 74400.00
ଆଜିର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଖବର
TODAYS
ପେଟ୍ରୋଲ:INR 103.18.00
ଡିଜେଲ:INR 94.75.00
ସୁନା:INR 58500.00
ରୁପା:INR 74400.00
  • Home
  • About Us
  • Contact Us
  • Privacy Policy
  • Archive
  •  
    TOP NEWS  
    Sunday, 25 Feb 24
     
 
 
 
 
 
 
 ଏ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଖବର : ବଡ଼ମାଳ ଗୋଳାବାରୁଦ କାରଖାନାରେ ବିସ୍ଫୋରଣ | INLDର ହରିୟାଣା ମୁଖ୍ୟ ନଫେ ସିଂଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା, ଆକ୍ରମଣକାରୀ କଲେ ୪୦ରୁ ୫୦ ରାଉଣ୍ଡ ଫାୟାରିଂ |ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ କଳି ଅନେକ ଜୀବନ ନେଲାଣି, ସେମିତି ପରପାରିକୁ ଚାଲିଗଲେ ସସ୍ମିତା | ଗାଜିଆବାଦରେ ହିଟ୍‌-ରନ୍‌ ଆଣ୍ଡ ଡ୍ରାଗ୍‌ ମାମଲା, ଯୁବକଙ୍କୁ ବନେଟ୍‌ ଉପରେ ପକାଇ ୩ କିମି ଟାଣି ନେଇଗଲେ କାର୍‌ ଚାଳକ | ଭାରତୀକୃଷ୍ଣ ଓ ଅମୂଲ୍ୟଙ୍କୁ ସହିଦ ସ୍ପୋର୍ଟିଂ କ୍ଳବ କମଲ ଗାଙ୍ଗୁଲୀ ସ୍ମାରକୀ କ୍ରୀଡ଼ା ପୁରସ୍କାର ପ୍ରଦାନ | ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭଙ୍ଗାଯିବନି ବାରବାଟୀ ଷ୍ଟାଡିୟମ, ଐତିହ କୀର୍ତ୍ତୀରାଜିକୁ ଛାଡି ସବୁ ଭଙ୍ଗାଯିବ |କୋରାପୁଟ : ବିଷ ପିଇ ଗୁରୁତର ଅସୁସ୍ଥ ଥିବା ୨ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଆଉ ୨ ଗୁରୁତର | କିନ୍ନର ସଞ୍ଜନା ବେହେରାଙ୍କୁ ଥାନାରେ ବିବାହ କଲେ ଯୁବକ | ପଣ୍ଡ ହେଲା ATM ଲୁଟ୍ ଉଦ୍ୟମ, ଘର ମାଲିକଙ୍କ ପାଟି ଶୁଣି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଫେରାର | ସ୍କୁଲରେ ପାଠ ବଦଳରେ ମୂଲିଆ ଭଳି ଖଟୁଛନ୍ତି ପିଲା | ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବାଇକ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ଜଣେ ମୃତ | ମାଟ୍ରିମୋନିଆଲ ସାଇଟରେ ନିଜକୁ ନୌସେନା ଅଧିକାରୀ କହି ଯୁବତୀଙ୍କୁ କରିଥିଲା ବ୍ଲାକମେଲ, ଏବେ ଗିରଫ | ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଖୁବଶୀଘ୍ର ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ନାମ ଘୋଷଣା କରିବ ବିଜେପି, ଓଡ଼ିଶାର ୬ ଜଣଙ୍କ ନାଁ ତାଲିକାରେ ଚୂଡାନ୍ତ | ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବରଙ୍କୁ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ, ମୁଣ୍ଡ ଏବଂ ହାତରେ ଲାଗିଛି ଗଭୀର ଆଘାତ | ଜନ୍ମମାଟିକୁ ଆସୁଛନ୍ତି ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଦ୍ରୌପଦୀ ମୁର୍ମୁ | ବଦଳିଲା ପାଗ, ୨୭ ଯାଏ ତାତିରୁ ତ୍ରାହି | ‘ସୁଦର୍ଶନ ସେତୁ’ର ଲୋକାର୍ପଣ କଲେ ମୋଦି, ବ୍ରିଜର ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ବରେ ଲେଖା ହୋଇଛି ଭଗବଦ୍ ଗୀତାର ଶ୍ଲୋକ | ଜୁଲାଇ ପହିଲାରୁ ଲାଗୁ ହେବ ୩ ନୂଆ ଫୌଜଦାରୀ ଆଇନ, ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ଭିଡ ହିଂସା ପାଇଁ ଫାଶୀ ଦଣ୍ଡ |
-: ପ୍ରକାଶନ ସମୟ ରାତି ୮ଟା :-