ପେଟ୍ରୋଲ   :   ₹ 103.18.00
 
ଡିଜେଲ      :   ₹ 94.75.00
 
ସୁନା         :   ₹ 49300.00
 
ରୁପା         :   ₹ 66500.00
ଆଜିର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଖବର
TODAYS
ପେଟ୍ରୋଲ:INR 103.18.00
ଡିଜେଲ:INR 94.75.00
ସୁନା:INR 49300.00
ରୁପା:INR 66500.00
  • Home
  • About Us
  • Contact Us
  • Privacy Policy
  • Archive
  •  
    TOP NEWS  
    Wednesday, 07 Dec 22
     
 
ଆଜିର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଖବର !

ଆଜି ବସିବ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଛତିଶା ନିଯୋଗ ବୈଠକ, ପହଲିଭୋଗର ନୀତିକାନ୍ତି ଉପରେ ହେବ ଆଲୋଚନା

temple

ପୁରୀ(ଓଡିଶା ନ୍ୟୁଜ୍): ଆଜି ବସିବ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଛତିଶା ନିଯୋଗ ବୈଠକ । ସନ୍ଧ୍ୟା ୫ଟାରେ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ପ୍ରଶାସନିକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶାସକ ବୀର ବିକ୍ରମ ଯାଦବଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ବୈଠକ ବସିବ। ଆସନ୍ତା ୧୬ ତାରିଖ ଧନୁ ସଂକ୍ରାନ୍ତି ଠାରୁ ମକର ସଂକ୍ରାନ୍ତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକମାସ ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ଠାରେ ଲାଗି ହେବାକୁ ଥିବା ପହଲିଭୋଗର ନୀତିକାନ୍ତି ଉପରେ ବୈଠକରେ ହେବ ଆଲୋଚନା ।
 
ଏଥିସହ ଆସନ୍ତା ୨୦୨୩ ଜାନୁୟାରୀ ୬ ତାରିଖ ଦିନ ପୌଷ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ତିଥିରେ ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ଦେବାଭିଷେକ ନୀତି । ଚତୁର୍ଦ୍ଧାବିଗ୍ରହଙ୍କୁ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ବେଶରେ ବିଭୂଷିତ କରାଯିବା ନେଇ ମଧ୍ୟ ନୀତିନିର୍ଘଣ୍ଟ ପାଇଁ ବୈଠକରେ ବିଭିନ୍ନ ନିଯୋଗର ସେବାୟତଙ୍କ ସହ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶାସକ ଆଲୋଚନା କରିବେ । ବୈଠକରେ ଛତିଶାନିଯୋଗ ମହାନାୟକ, ପରିଚାଳନା କମିଟିର ସମସ୍ତ ସେବାୟତ ସଦସ୍ୟ, ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଉପମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶାସକ ତଥା ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲାପାଳ, ଏସପି ଓ ସମସ୍ତ ନିଯୋଗର ସେବାୟତ ପ୍ରତିନିଧି ମାନେ ଯୋଗଦେବେ ।
 
 

 

 

ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା ରାଗିଂ: ବ୍ରହ୍ମପୁର ଖଲ୍ଲିକୋଟ ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟର ୭ ଜଣ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ କରାଗଲା ବହିଷ୍କାର

collage

ବ୍ରହ୍ମପୁର(ଓଡିଶା ନ୍ୟୁଜ୍):ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା ରାଗିଂ । ୭ ଜଣ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ବହିଷ୍କାର । ଆଣ୍ଟି ରାଗିଂ କମିଟିର ତଦନ୍ତ ରିପୋର୍ଟ ପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେଇଛନ୍ତି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ। ବ୍ରହ୍ମପୁର ଖଲ୍ଲିକୋଟ ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟର କିଛି ଛାତ୍ର ସେମାନଙ୍କୁ ରାଗିଂ କରାଯାଉଥିବାନେଇ ୧୯ ତାରିଖରେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ | ସିନିୟର ଛାତ୍ରମାନେ ଶ୍ରେଣୀ ଗୃହରେ ବାଣ ଫୁଟାଇବା ସହ ବିଶୃଙ୍ଖଳା କରୁଥିବା ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା। ଅଭିଯୋଗ ପାଇବା ପରେ ଆଣ୍ଟି ରାଗିଂ କମିଟିକୁ ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ କଲେଜ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ। ବହିଷୃତ ହୋଇଥିବା ୭ ଜଣ ଛାତ୍ର ଯଦି କ୍ୟାମ୍ପସ ମଧ୍ୟରେ ବୁଲିବେ ତେବେ ପୋଲିସ ନିଜ ପକ୍ଷରୁ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବ। ଏନେଇ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଖଲ୍ଲିକୋଟ ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ।

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 
 
 
 ଏ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଖବର : ରଣଜୀ ସିଜିନ ପାଇଁ ଦଳ ଘୋଷଣା କଲା OCA | ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶର ଜଙ୍ଗଲରେ ମିଳିଲା ବାଘର ଝୁଲନ୍ତା ଶବ; ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପନ୍ନା ଟାଇଗର ରିଜର୍ଭର ଟିମ୍‌ | ଆଜି ପୁଣି ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଆର୍କିଟେକ୍ଟ ରଂଜିତ ବେହେରା | ବଢିଲା ରେପୋ ରେଟ୍‌, ମହଙ୍ଗା ହେବ ଋଣ | ଓ୍ଵାଲର୍ଡ ୱେଟଲିଫ୍ଟିଂ ଚାମ୍ପିଅନସିପରେ ମୀରାବାଈ ଜିତିଲେ ରୌପ୍ୟ | ୧୦ରୁ ଦକ୍ଷିଣ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା ! | କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ହସ୍ପିଟାଲ ପରିସରରୁ ନବଜାତ ଉଦ୍ଧାର | କେନ୍ଦୁଝର ଜୁଡ଼ିଆ ବାଇପାସ ନିକଟରୁ ଗୋରୁ ବୋଝେଇ କଣ୍ଟେନର ଜବତ | ଆଜିଠୁ ସଂସଦର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ | ଆଜି ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲା ଓ ଦୌରା ଜଜଙ୍କ କୋର୍ଟରେ ହାଜର ହେବ ଜଗବନ୍ଧୁ ଚାନ୍ଦ |
-: ପ୍ରକାଶନ ସମୟ ରାତି ୮ଟା :-