ପେଟ୍ରୋଲ   :   ₹ 101.06.00
 
ଡିଜେଲ      :   ₹ 92.64.00
 
ସୁନା         :   ₹ 73850.00
 
ରୁପା         :   ₹ 91500.00
ଆଜିର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଖବର
TODAYS
ପେଟ୍ରୋଲ:INR 101.06.00
ଡିଜେଲ:INR 92.64.00
ସୁନା:INR 73850.00
ରୁପା:INR 91500.00
  • Home
  • About Us
  • Contact Us
  • Privacy Policy
  • Archive
  •  
    TOP NEWS  
    Tuesday, 23 Jul 24
     
 
ଆଜିର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଖବର !

ଦୁର୍ବଳ ହୋଇଛି ଅବପାତ : ପ୍ରଭାବରେ ଆସନ୍ତା ୩ ଦିନ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷିବ

ଭୁବନେଶ୍ୱର (ଓଡ଼ିଶା ନ୍ୟୁଜ): ଆଉ ୩ ଦିନ ବର୍ଷିବ । ଲଘୁଚାପ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏବେ ବି ସକ୍ରିୟ ରହିଛି ଏହାର ପ୍ରଭାବ । ଉତ୍ତର ଛତିଶଗଡ଼ ଓ ପାର୍ଶ୍ବବର୍ତ୍ତୀ ଅଞ୍ଚଳ ଉପରେ ଲଘୁଚାପର ଅବସ୍ଥିତି ରହିଛି । ଏହାର ପ୍ରଭାବରେ ଆଗାମୀ ୩ ଦିନ ଯାଏ ରାଜ୍ୟରେ ବର୍ଷା ଲାଗି ରହିବ । କେତେକ ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ନେଇ ଚେତାବନୀ ଜାରି କରିଛି ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ। ଅଧିକାଂଶ ସ୍ଥାନରେ ହାଲୁକାରୁ ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ବର୍ଷାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଆଜି ପ୍ରବଳରୁ ଅତି ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ନେଇ ୪ ଜିଲ୍ଲା ବରଗଡ଼, ବୌଦ୍ଧ, ସୋନପୁର ଓ ସମ୍ବଲପୁରକୁ ୟେଲୋ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ ଜାରି ହୋଇଛି । ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ନେଇ ୧୦ ଜିଲ୍ଲା ଝାରସୁଗୁଡ଼ା, ସୁନ୍ଦରଗଡ଼, କେନ୍ଦୁଝର, ମୟୂରଭଞ୍ଜ, ଦେବଗଡ଼, ନୟାଗଡ଼, ଖୋର୍ଦ୍ଧା, ଜଗତସିଂହପୁର, କଟକ ଓ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ାକୁ ୟେଲୋ ଆଲର୍ଟ ଜାରି ହୋଇଛି । ତେବେ ୨୫ ତାରିଖରୁ ଆଉ ଏକ ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ ସୃଷ୍ଟି ହେବାନେଇ ଆଶଙ୍କା କରାଯାଉଛି । ଯାହାଫଳରେ ପୁଣିଥରେ ବର୍ଷାର ପ୍ରକୋପ ବଢିବାର ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି । ସେପଟେ ରାଜ୍ୟରେ ଏଯାଏ ୧୭ ପ୍ରତିଶତ ନିଅଣ୍ଟିଆ ବର୍ଷା ରେକର୍ଡ କରାଯାଇଛି ।

 

 
 
 
 ଏ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଖବର : ପୁଣି ବାଘ ଆତଙ୍କ : ଭୟରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଲେ ଘରୁ ବାହାରୁନାହାନ୍ତି ଲୋକେ | ଅଗଷ୍ଟ ୧ରୁ ଖୋଲିବ ଭିତରକନିକା, ପ୍ରଥମ ଥର ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ହୋଇଛି ‘ସ୍କାଏ ଓ୍ଵାକ୍’ | ଭିତରକନିକାରେ ଶେଷ ହେଲା କୁମ୍ଭୀର ବସା ଗଣନା, ଗତବର୍ଷ ତୁଳନାରେ ୮ଟି ବସା କମି | ଆଜି ପୁଣି ସରଗରମ ରହିବ ବିଧାନସଭା: ଉଠିପାରେ ଏଏସ୍ଓ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରିବା ପ୍ରସଙ୍ଗ | ଦୁର୍ବଳ ହୋଇଛି ଅବପାତ : ପ୍ରଭାବରେ ଆସନ୍ତା ୩ ଦିନ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷିବ | ମରାମତି ସମୟରେ ଆଇଏନଏସ ବ୍ରହ୍ମପୁତ୍ରରେ ଭୀଷଣ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜୁନିଅର ସେଲର ନିଖୋଜ | ନୂଆ ବଜେଟ୍ ନୂଆ ଆଶା କାହାକୁ ମିଳିବ କ’ଣ ? ମହିଳା, ଯୁବପିଢ଼ି, କୃଷକ ଓ ଗରିବଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇପାରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ | ମୋଦି ସରକାରଙ୍କ ତୃତୀୟ ପାଳିର ପ୍ରଥମ ବଜେଟ୍: କାହା ଉପରେ ରହିବ ଫୋକସ, ଲୋକଙ୍କୁ ମିଳିବ କେତେ ଫାଇଦା |
-: ପ୍ରକାଶନ ସମୟ ରାତି ୮ଟା :-