ପେଟ୍ରୋଲ   :   ₹ 103.11.00
 
ଡିଜେଲ      :   ₹ 94.68.00
 
ସୁନା         :   ₹ 52500.00
 
ରୁପା         :   ₹ 72300.00
ଆଜିର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଖବର
TODAYS
ପେଟ୍ରୋଲ:INR 103.11.00
ଡିଜେଲ:INR 94.68.00
ସୁନା:INR 52500.00
ରୁପା:INR 72300.00
  • Home
  • About Us
  • Contact Us
  • Privacy Policy
  • Archive
  •  
    TOP NEWS  
    Thursday, 02 Feb 23
     
 
 

ଆଜିର ରାଶିଫଳ !

 ମେଷ: ବନ୍ଧୁ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କଲେ ଭଲ ପରାମର୍ଶ ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ବାକି ପଡ଼ିଥିବା ଅର୍ଥ ପାଇବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସଜାଡ଼ିବା ପାଇଁ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ କଥା ହେବେ। କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ଓ ଆର୍ଥିକ ଉନ୍ନତି ଘଟିବ ।

 

ବୃଷ: ସାମାଜିକ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଯାହାଙ୍କୁ ବନ୍ଧୁ ଭାବେ ଗ୍ରହଣ କରିବେ ତାଙ୍କ ସହ ବନ୍ଧୁତା ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ରହିବ। ସରକାରୀ ଚାକିରିଆଙ୍କୁ ଭଲ କାମ ପାଇଁ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ମିଳିବ। ଆୟ କ୍ରମେ ବଢ଼ିବ । ପିଲାମାନେ ଭଲ ଫଳ ପାଇବେ ।

ମିଥୁନ: କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଳମ୍ବ ଘଟିବ । ଚାଷୀମାନେ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି । ବ୍ୟବସାୟ ହ୍ରାସ ପାଇବ । ଚାକିରିରେ କଷ୍ଟ ଦେଖାଦେଇପାରେ । ପିଲାମାନେ ପାଠ ପଢ଼ାରେ ଅମନଯୋଗୀ ହେବେ ।

କର୍କଟ: ଦେହ ମନ ଭଲ ରହିବ । ହେଲେ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପଛେଇ ଯିବେ । ଚାକିରିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଯୋଗ ରହିଛି । ନାରୀମାନେ ତର୍କ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିଲେ ଭଲ । ପିଲାମାନେ ପାଠ ପଢ଼ାରେ ଅବହେଳା କରିବେ ।

ସିଂହ: ଅଭାବ ଦେଇ ଗତି କରିବେ । ବ୍ୟବସାୟ ସଂକୁଚିତ ହୋଇପାରେ । ଚାକିରିରେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ । ନାରୀମାନେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ । ପିଲା ପାଠ ପଢ଼ାରେ ସୁଫଳ ପାଇବେ ।

କନ୍ୟା: ଦେହ ମନ ଭଲ ରହିବ । ସାହାଯ୍ୟ ସହଯୋଗ ପାଇବେ । ନାରୀମାନେ ଅର୍ଥ ଲାଭ କରିବେ । ପିଲାମାନେ ପାଠ ପଢ଼ାରେ ଉଚ୍ଚ ଫଳ ପାଇବେ । ମାସଟି ମୋଟା ମୋଟି ମିଶ୍ରିତ ଫଳ ଦେବ ।

ତୁଳା: ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ମାସ ଶୁଭ ପ୍ରଦାନ କରିବ । ଦେହ ସୁସ୍ଥ ରହିବ, ପାଇବାକୁ ଥିବା ଅର୍ଥ ବିଳମ୍ବ ହୋଇପାରେ । ଚାକିରିରେ ଜଗି ରଖି ଚଳନ୍ତୁ । ଚାଷୀ ଓ ବ୍ୟବସାୟୀ ଲାଭବାନ ହେବେ । ପିଲାମାନେ ପରୀକ୍ଷାରେ ସୁଫଳ ପାଇବେ ।

 

ବିଛା: ମାସଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୂକୁଳ ରହିବ । କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଛେଇ ଯିବେ । ଦେହ ମନ ଭଲ ରହିବ । ଚାକିରିରେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇ ପାରନ୍ତି । ନାରୀମାନେ ରୋଗରୁ ସୁସ୍ଥ ହେବେ । ପିଲାମାନେ ପାଠପଢ଼ାରେ ଭଲ ଫଳ ପାଇବେ ।

ଧନୁ: କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ । ଦେହ ମନ ଭଲ ରହିବ । ଆୟ ଭଲ ରହିବ । ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟରୁ ଲାଭ ପାଇବେ । ଚାକିରିଆଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ । ନାରୀମାନେ ଅନୁତାପ କରି ପାରନ୍ତି । ପିଲା ପାଠ ପଢ଼ାରେ ଭଲ ଫଳ ପାଇବେ ।

ମକର: ଦେହ ମନ ଭଲ ରହିବ । ସାହାଯ୍ୟ ସହଯୋଗ ପାଇବେ । ନାରୀମାନେ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ । ଚାଷୀମାନେ ଋଣ ଛାଡ ପାଇବେ । ପିଲାମାନେ ପାଠ ପଢ଼ାରେ ମଧ୍ୟମ ଫଳ ପାଇବେ । ମାସଟି ମଧ୍ୟମ ଫଳ ଦେବ ।

କୁମ୍ଭ: ବ୍ୟସ୍ତତା ଭିତରେ ସମୟ କଟିବ । ଦେହ ମନ ଭଲ ରହିବ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହେବେ । ଚାଷୀ ଲାଭବାନ ହେବେ । ବ୍ୟବସାୟୀ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ । ନାରୀମାନେ ଉତ୍ସାହିତ ରହିବେ । ପିଲାମାନେ ପରୀକ୍ଷାରେ ସୁଫଳ ପାଇବେ ।

ମୀନ: କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନାନା ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେବ । ସର୍ବଦା ବିବ୍ରତ ରହିବେ । ଆୟ କମିବା ସହ ବ୍ୟୟ ବଢ଼ିଯିବ । ଚାକିରିରେ ଯଶହାନି ହୋଇପାରେ । ନାରୀମାନେ ଅସହାୟ ଅନୁଭବ କରିବେ । ଚାଷୀ ହତାଶ ହେବେ । ପିଲାମାନେ ପଢ଼ାରେ ଅବହେଳା କରିବେ ।

   

 

ଆଜିର ରାଶିଫଳ !

 ମେଷ: ବନ୍ଧୁ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କଲେ ଭଲ ପରାମର୍ଶ ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ବାକି ପଡ଼ିଥିବା ଅର୍ଥ ପାଇବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସଜାଡ଼ିବା ପାଇଁ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ କଥା ହେବେ। କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ଓ ଆର୍ଥିକ ଉନ୍ନତି ଘଟିବ ।

 

ବୃଷ: ସାମାଜିକ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଯାହାଙ୍କୁ ବନ୍ଧୁ ଭାବେ ଗ୍ରହଣ କରିବେ ତାଙ୍କ ସହ ବନ୍ଧୁତା ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ରହିବ। ସରକାରୀ ଚାକିରିଆଙ୍କୁ ଭଲ କାମ ପାଇଁ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ମିଳିବ। ଆୟ କ୍ରମେ ବଢ଼ିବ । ପିଲାମାନେ ଭଲ ଫଳ ପାଇବେ ।

ମିଥୁନ: କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଳମ୍ବ ଘଟିବ । ଚାଷୀମାନେ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି । ବ୍ୟବସାୟ ହ୍ରାସ ପାଇବ । ଚାକିରିରେ କଷ୍ଟ ଦେଖାଦେଇପାରେ । ପିଲାମାନେ ପାଠ ପଢ଼ାରେ ଅମନଯୋଗୀ ହେବେ ।

କର୍କଟ: ଦେହ ମନ ଭଲ ରହିବ । ହେଲେ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପଛେଇ ଯିବେ । ଚାକିରିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଯୋଗ ରହିଛି । ନାରୀମାନେ ତର୍କ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିଲେ ଭଲ । ପିଲାମାନେ ପାଠ ପଢ଼ାରେ ଅବହେଳା କରିବେ ।

ସିଂହ: ଅଭାବ ଦେଇ ଗତି କରିବେ । ବ୍ୟବସାୟ ସଂକୁଚିତ ହୋଇପାରେ । ଚାକିରିରେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ । ନାରୀମାନେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ । ପିଲା ପାଠ ପଢ଼ାରେ ସୁଫଳ ପାଇବେ ।

କନ୍ୟା: ଦେହ ମନ ଭଲ ରହିବ । ସାହାଯ୍ୟ ସହଯୋଗ ପାଇବେ । ନାରୀମାନେ ଅର୍ଥ ଲାଭ କରିବେ । ପିଲାମାନେ ପାଠ ପଢ଼ାରେ ଉଚ୍ଚ ଫଳ ପାଇବେ । ମାସଟି ମୋଟା ମୋଟି ମିଶ୍ରିତ ଫଳ ଦେବ ।

ତୁଳା: ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ମାସ ଶୁଭ ପ୍ରଦାନ କରିବ । ଦେହ ସୁସ୍ଥ ରହିବ, ପାଇବାକୁ ଥିବା ଅର୍ଥ ବିଳମ୍ବ ହୋଇପାରେ । ଚାକିରିରେ ଜଗି ରଖି ଚଳନ୍ତୁ । ଚାଷୀ ଓ ବ୍ୟବସାୟୀ ଲାଭବାନ ହେବେ । ପିଲାମାନେ ପରୀକ୍ଷାରେ ସୁଫଳ ପାଇବେ ।

 

ବିଛା: ମାସଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୂକୁଳ ରହିବ । କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଛେଇ ଯିବେ । ଦେହ ମନ ଭଲ ରହିବ । ଚାକିରିରେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇ ପାରନ୍ତି । ନାରୀମାନେ ରୋଗରୁ ସୁସ୍ଥ ହେବେ । ପିଲାମାନେ ପାଠପଢ଼ାରେ ଭଲ ଫଳ ପାଇବେ ।

ଧନୁ: କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ । ଦେହ ମନ ଭଲ ରହିବ । ଆୟ ଭଲ ରହିବ । ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟରୁ ଲାଭ ପାଇବେ । ଚାକିରିଆଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ । ନାରୀମାନେ ଅନୁତାପ କରି ପାରନ୍ତି । ପିଲା ପାଠ ପଢ଼ାରେ ଭଲ ଫଳ ପାଇବେ ।

ମକର: ଦେହ ମନ ଭଲ ରହିବ । ସାହାଯ୍ୟ ସହଯୋଗ ପାଇବେ । ନାରୀମାନେ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ । ଚାଷୀମାନେ ଋଣ ଛାଡ ପାଇବେ । ପିଲାମାନେ ପାଠ ପଢ଼ାରେ ମଧ୍ୟମ ଫଳ ପାଇବେ । ମାସଟି ମଧ୍ୟମ ଫଳ ଦେବ ।

କୁମ୍ଭ: ବ୍ୟସ୍ତତା ଭିତରେ ସମୟ କଟିବ । ଦେହ ମନ ଭଲ ରହିବ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହେବେ । ଚାଷୀ ଲାଭବାନ ହେବେ । ବ୍ୟବସାୟୀ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ । ନାରୀମାନେ ଉତ୍ସାହିତ ରହିବେ । ପିଲାମାନେ ପରୀକ୍ଷାରେ ସୁଫଳ ପାଇବେ ।

ମୀନ: କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନାନା ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେବ । ସର୍ବଦା ବିବ୍ରତ ରହିବେ । ଆୟ କମିବା ସହ ବ୍ୟୟ ବଢ଼ିଯିବ । ଚାକିରିରେ ଯଶହାନି ହୋଇପାରେ । ନାରୀମାନେ ଅସହାୟ ଅନୁଭବ କରିବେ । ଚାଷୀ ହତାଶ ହେବେ । ପିଲାମାନେ ପଢ଼ାରେ ଅବହେଳା କରିବେ ।

   

 

 
 ଏ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଖବର : ଦେଶରେ ପାଖାପାଖି ୫୦ ପର୍ଯ୍ୟଟନସ୍ଥଳୀକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ଦିଆଯିବ | ‘ଦେଖୋ ଅପନା ଦେଶ’ ଯୋଜନାରେ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କୁ ମିଳିବ ଅଧିକ ରିହାତି | ମହିଳାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ‘ମହିଳା ସମ୍ମାନ ବଚତ ପତ୍ର’ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ ହେବ | ଦେଶରେ ଖୋଲିବ ୧୫୭ ନୂଆ ନର୍ସିଂ କଲେଜ | ୨ ଦିନିଆ ଓଡିଶା ଗସ୍ତରେ ଆସିବେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି | ବଦଳିଲା ଆୟକର ସୀମା : ୭ ଳକ୍ଷ ଯାଏଁ ଦେବାକୁ ପଡିବନି ଟ୍ୟାକ୍ସ | ଆଗାମୀ ୧ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମାଗଣାରେ ରାସନ ପାଇବେ ହିତାଧିକାରୀ | ବଜେଟ ୨୦୨୩ : ଶସ୍ତା ହେବ ସାଇକେଲ ଏବଂ ଅଟୋମୋବାଇଲ | ବଜେଟ ୨୦୨୩ : କିଛି ମୋବାଇଲ, କ୍ୟାମେରା ଲେନ୍ସ ଶସ୍ତା ହେବ | ବଜେଟ ୨୦୨୩ : ଶିଶୁ ଓ ଯୁବକଙ୍କ ପାଇଁ ଡିଜିଟାଲ ଲାଇବ୍ରେରୀ |
-: ପ୍ରକାଶନ ସମୟ ରାତି ୮ଟା :-