ପେଟ୍ରୋଲ   :   ₹ 100.97.00
 
ଡିଜେଲ      :   ₹ 92.55.00
 
ସୁନା         :   ₹ 71890.00
 
ରୁପା         :   ₹ 90500.00
ଆଜିର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଖବର
TODAYS
ପେଟ୍ରୋଲ:INR 100.97.00
ଡିଜେଲ:INR 92.55.00
ସୁନା:INR 71890.00
ରୁପା:INR 90500.00
  • Home
  • About Us
  • Contact Us
  • Privacy Policy
  • Archive
  •  
    TOP NEWS  
    Sunday, 16 Jun 24
     
 
 

ଆଜିର ରାଶିଫଳ !

ମେଷ: ଲାଭ ବଢ଼ିବ ଏବଂ ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ । କୌଣସି ନୂଆ ଆଇଡିଆ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗକୁ ନେବାରେ ସହାୟକ ହେବ । ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଉତ୍ଥାନ-ପତନରେ ଭରପୂର ରହିବ । ଆଜି କିଛି ନୂଆ ମଉକା ସହିତ ଭଲ ଖବର ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରେ । ସମାଜରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧି କାରଣରୁ ସମ୍ମାନ ବଢ଼ିବ ।

ବୃଷ: ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଯିବେ । ଆପଣଙ୍କ ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବଢ଼ିପାରେ । ଆର୍ଥିକ ରୂପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ଆପଣ ଯେଉଁ ଦିନକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ, ଆଜି ହିଁ ହେଉଛି ସେହି ଦିନ ।

ମିଥୁନ: ସାମାନ୍ୟ ପରିଶ୍ରମରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବଡ଼ ଲାଭ ମିଳିପାରିବ । ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଡିନରର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି । ଆପଣ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଘନିଷ୍ଠତା ବଢ଼ିବ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟସ୍ଥଳୀରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ । ପିଲା, ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ପିକନିକ୍ ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି ।

କର୍କଟ: ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ଘରୋଇ ଦାୟିତ୍ୱଗୁଡ଼ିକୁ ପୂରଣ କରିବାରେ ଏଥିରୁ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିବ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ରହିବ । ଆଜି ବେରୋଜଗାର ଲୋକ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ଏବଂ ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ପୂରା ପରିଣାମ ପାଇବେ ।

ସିଂହ: କାମକୁ ମନୋରଞ୍ଜନ ସହିତ ମିଶାନ୍ତୁ ନାହିଁ । ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ଗୋପନୀୟ ଥିବା ସୂଚନାକୁ କାହା ଆଗରେ ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିକିଏ ଦୁର୍ବଳ ରହିବ । କିନ୍ତୁ କାମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ମିଳିବ । ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନୂତନତା ଆସିବ ।

କନ୍ୟା: ଆପଣ ନିଜ ପ୍ରୟାସଗୁଡ଼ିକୁ ଆଗକୁ ନେବେ । ମନ ଭିତରକୁ ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାର କୌଣସି ଧାରଣା ଆସିପାରେ, ଯଦ୍ଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ । ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନ ଭଲ ରହିବ ।

ତୁଳା: ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ମିଳିବ । କୌଣସି ସୁଖଦ ଯାତ୍ରାରେ ଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ । କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସୁଖଦ ଫଳାଫଳ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ । ଘରେ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଆୟୋଜନ କରିପାରନ୍ତି ।

 

ବିଛା: କିଛି ଭଲ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଆହୁରି ଭଲ ହୋଇପାରେ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମୁଡ୍‌ ବହୁତ ଭଲ ରହିବ । ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ କେଉଁଆଡ଼େ ବୁଲିଯିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି । ଏମିତି କୌଣସି ବି କଥା କୁହନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ପ୍ରିୟଜନଙ୍କୁ ଆଘାତ ପହଞ୍ଚାଇବ ।

ଧନୁ: ଆପଣ ଏକାଠି କୌଣସି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଖିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କର ଅଧୁରା କାମ ପୂରା ହୋଇଯିବ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢ଼ିବ । କୌଣସି ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିପାରନ୍ତି । ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂଆ ଚୁକ୍ତିନାମା ହୋଇପାରେ । ସମ୍ପତ୍ତି ବଢ଼ାଇବାର କୌଣସି ଯୋଜନା ସଫଳ ହୋଇପାରେ ।

ମକର: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭଲ ରହିବ । ଆପଣ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଯଦିଓ ଆପଣ ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧାକୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଏଡ଼ାଇ ଦେଇପାରନ୍ତି । କୌଣସି ନିକଟତମ ବନ୍ଧୁ ଧୋକା ଦେଇପାରନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କର ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଗୁ ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବଢ଼ିବ ।

କୁମ୍ଭ:  ଆଜି ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରବେଶ ଦ୍ୱାର ଖୋଲା ନଜର ଆସିବ । ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟର ଯୋଜନା ମଧ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି । ନୂଆ ଗାଡ଼ି, ନୂଆ ଘରର ସୁଖ ଆପଣଙ୍କ ଯୋଗରେ ରହିଛି । ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଭାଗ୍ୟ ସାଥ୍‌ ଦେବ । ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ ।

 

ମୀନ:ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଗତିର କିଛି ନୂତନ ମାଧ୍ୟମ ମିଳିପାରେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ସାମାନ୍ୟ ରୂପେ ରହିବ । ନିଜ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ବଜେଟ୍ ପ୍ଲାନ୍‌ କରିବାକୁ ପଡିବ । ଆପଣଙ୍କ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢ଼ିଯାଇଛି, ଯାହାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବା ଆପଣଙ୍କର ଦାୟିତ୍ୱ ।

   

ଆଜିର ରାଶିଫଳ !

ମେଷ: ଲାଭ ବଢ଼ିବ ଏବଂ ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ । କୌଣସି ନୂଆ ଆଇଡିଆ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗକୁ ନେବାରେ ସହାୟକ ହେବ । ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଉତ୍ଥାନ-ପତନରେ ଭରପୂର ରହିବ । ଆଜି କିଛି ନୂଆ ମଉକା ସହିତ ଭଲ ଖବର ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରେ । ସମାଜରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧି କାରଣରୁ ସମ୍ମାନ ବଢ଼ିବ ।

ବୃଷ: ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଯିବେ । ଆପଣଙ୍କ ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବଢ଼ିପାରେ । ଆର୍ଥିକ ରୂପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ଆପଣ ଯେଉଁ ଦିନକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ, ଆଜି ହିଁ ହେଉଛି ସେହି ଦିନ ।

ମିଥୁନ: ସାମାନ୍ୟ ପରିଶ୍ରମରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବଡ଼ ଲାଭ ମିଳିପାରିବ । ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଡିନରର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି । ଆପଣ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଘନିଷ୍ଠତା ବଢ଼ିବ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟସ୍ଥଳୀରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ । ପିଲା, ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ପିକନିକ୍ ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି ।

କର୍କଟ: ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ଘରୋଇ ଦାୟିତ୍ୱଗୁଡ଼ିକୁ ପୂରଣ କରିବାରେ ଏଥିରୁ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିବ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ରହିବ । ଆଜି ବେରୋଜଗାର ଲୋକ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ଏବଂ ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ପୂରା ପରିଣାମ ପାଇବେ ।

ସିଂହ: କାମକୁ ମନୋରଞ୍ଜନ ସହିତ ମିଶାନ୍ତୁ ନାହିଁ । ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ଗୋପନୀୟ ଥିବା ସୂଚନାକୁ କାହା ଆଗରେ ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିକିଏ ଦୁର୍ବଳ ରହିବ । କିନ୍ତୁ କାମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ମିଳିବ । ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନୂତନତା ଆସିବ ।

କନ୍ୟା: ଆପଣ ନିଜ ପ୍ରୟାସଗୁଡ଼ିକୁ ଆଗକୁ ନେବେ । ମନ ଭିତରକୁ ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାର କୌଣସି ଧାରଣା ଆସିପାରେ, ଯଦ୍ଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ । ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନ ଭଲ ରହିବ ।

ତୁଳା: ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ମିଳିବ । କୌଣସି ସୁଖଦ ଯାତ୍ରାରେ ଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ । କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସୁଖଦ ଫଳାଫଳ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ । ଘରେ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଆୟୋଜନ କରିପାରନ୍ତି ।

 

ବିଛା: କିଛି ଭଲ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଆହୁରି ଭଲ ହୋଇପାରେ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମୁଡ୍‌ ବହୁତ ଭଲ ରହିବ । ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ କେଉଁଆଡ଼େ ବୁଲିଯିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି । ଏମିତି କୌଣସି ବି କଥା କୁହନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ପ୍ରିୟଜନଙ୍କୁ ଆଘାତ ପହଞ୍ଚାଇବ ।

ଧନୁ: ଆପଣ ଏକାଠି କୌଣସି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଖିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କର ଅଧୁରା କାମ ପୂରା ହୋଇଯିବ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢ଼ିବ । କୌଣସି ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିପାରନ୍ତି । ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂଆ ଚୁକ୍ତିନାମା ହୋଇପାରେ । ସମ୍ପତ୍ତି ବଢ଼ାଇବାର କୌଣସି ଯୋଜନା ସଫଳ ହୋଇପାରେ ।

ମକର: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭଲ ରହିବ । ଆପଣ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଯଦିଓ ଆପଣ ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧାକୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଏଡ଼ାଇ ଦେଇପାରନ୍ତି । କୌଣସି ନିକଟତମ ବନ୍ଧୁ ଧୋକା ଦେଇପାରନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କର ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଗୁ ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବଢ଼ିବ ।

କୁମ୍ଭ:  ଆଜି ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରବେଶ ଦ୍ୱାର ଖୋଲା ନଜର ଆସିବ । ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟର ଯୋଜନା ମଧ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି । ନୂଆ ଗାଡ଼ି, ନୂଆ ଘରର ସୁଖ ଆପଣଙ୍କ ଯୋଗରେ ରହିଛି । ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଭାଗ୍ୟ ସାଥ୍‌ ଦେବ । ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ ।

 

ମୀନ:ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଗତିର କିଛି ନୂତନ ମାଧ୍ୟମ ମିଳିପାରେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ସାମାନ୍ୟ ରୂପେ ରହିବ । ନିଜ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ବଜେଟ୍ ପ୍ଲାନ୍‌ କରିବାକୁ ପଡିବ । ଆପଣଙ୍କ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢ଼ିଯାଇଛି, ଯାହାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବା ଆପଣଙ୍କର ଦାୟିତ୍ୱ ।

   
 
 ଏ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଖବର : ଜମି ଜମା ବିବାଦକୁ ନେଇ ଖଣ୍ଡାରେ ହାଣିଲା ବଡ଼ ଭାଇ, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ସାନ ଭାଇର ମୃତ୍ୟୁ | ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ମହିଳା ଗୁରୁତର, ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି |୩୦ କେଜି ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଦୁଇ ଗିରଫ | ମଥୁରା ଗ୍ରାମରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ , ବୃଦ୍ଧା ପୋଡ଼ି ଗୁରୁତର |ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ଚାଲିଗଲା ଦିନ ମଜୁରିଆଙ୍କ ଜୀବନ, ଗାଁ ଲୋକଙ୍କ କ୍ଷତି ପୂରଣ ଦାବି | ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଅଣନିଶ୍ୱାସୀ, ଅସମ୍ଭାଳ ଭିଡ଼ ଭିତରେ କିଛି ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁଙ୍କୁ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି |ସମ୍ପର୍କୀୟ ଶଳାର ଜୀବନ ନେଲା ଭିଣୋଇ | ଘର ଭିତରେ କନିଷ୍ଠ କିରାଣିଙ୍କ ମୃତଦେହ |ଚର୍ଚ୍ଚରେ ଚୋରି କରିବା ସହ ଫାଦରଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରିଲେ ଚୋର, ଘଟଣାର ଚାଲିଛି ତଦନ୍ତ |ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମୋହନ ମାଝୀଙ୍କ ଅଧୀନରେ ବିଗ୍ ଫୋର୍, ରହିବ ଅନେକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ | ନିର୍ବାଚନ ଜିତିବା ପରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସମ୍ବଲପୁର ଯାଇ ମା ସମଲେଶ୍ୱରୀଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କଲେ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ | ଆଗକୁ ବଢୁଛି ଦକ୍ଷିଣ ପଶ୍ଚିମ ମୌସୁମୀ ବାୟୁ: ଆସନ୍ତା ୩ରୁ ୪ଦିନ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ଅଞ୍ଚଳକୁ ଅଗ୍ରସର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ବିପଦରେ ଗଜରାଜ, ପାଣି ପିଇବାକୁ ଆସି ନାଳରେ ଫସିଗଲେ ୩ ହାତୀ | ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଅଣନିଶ୍ୱାସୀ, ଅସମ୍ଭାଳ ଭିଡ଼ ଭିତରେ କିଛି ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁଙ୍କୁ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି | ସମ୍ପର୍କୀୟ ଶଳାର ଜୀବନ ନେଲା ଭିଣୋଇ | ଘର ଭିତରେ କନିଷ୍ଠ କିରାଣିଙ୍କ ମୃତଦେହ | ଚର୍ଚ୍ଚରେ ଚୋରି କରିବା ସହ ଫାଦରଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରିଲେ ଚୋର, ଘଟଣାର ଚାଲିଛି ତଦନ୍ତ | ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମୋହନ ମାଝୀଙ୍କ ଅଧୀନରେ ବିଗ୍ ଫୋର୍, ରହିବ ଅନେକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ | ନିର୍ବାଚନ ଜିତିବା ପରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସମ୍ବଲପୁର ଯାଇ ମା ସମଲେଶ୍ୱରୀଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କଲେ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ | ଆଗକୁ ବଢୁଛି ଦକ୍ଷିଣ ପଶ୍ଚିମ ମୌସୁମୀ ବାୟୁ: ଆସନ୍ତା ୩ରୁ ୪ଦିନ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ଅଞ୍ଚଳକୁ ଅଗ୍ରସର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା | ଆଜି ଶେଷ ରଜ: ପିଠା, ମିଠାରେ ବାସୁଛି ପ୍ରତିଟି ଘର |
-: ପ୍ରକାଶନ ସମୟ ରାତି ୮ଟା :-